جهان اسلام

به نیروهای مقاومت در سوریه حمله پهپادی شد

نهاد موسوم به «دیدبان حقوق بشر سوریه» مدعی حمله پهپادی به یک خودروی نیروهای مقاومت در شرق سوریه شد

خلاصه نوشته
  • نهاد موسوم به «دیدبان حقوق بشر سوریه» (مستقر در لندن) به نقل از منابعی در شرق سوریه مدعی شد که صبح امروز (یکشنبه) یک پهپاد ناشناس خودروی نیروهای مقاومت را در استان «دیرالزور» هدف قرار داده و دو سرنشین آن به شهادت رسیده‌اند.

 

بنابر گزارش وبسایت این نهاد، این حمله پهپادی در اطراف شهر المیادین رخ داده و خودروی مذکور در حال خروج از یک ساختمان، هدف قرار گرفته است. هنوز از هویت این پهپاد و همچنین هویت شهدا خبری در دست نیست.

 

این حمله پهپادی پس از آن صورت می‌گیرد که در نیمه شب جمعه گذشته نیز جنگنده‌های رژیم صهیونیستی از آسمان لبنان اقدام به شلیک موشک به اهدافی در خاک سوریه کرده و پدافند هوایی ارتش سوریه نیز به مقابله با این حمله مبادرت کرد. در همین حال باید گفت که بخشی از پایگاههای ارتش اشغالگر آمریکا نیز در فاصله کمی از شهر المیادین در شمال استان دیرالزور واقع شده است.

 

شهر المیادین که این حمله پهپادی در آن صورت گرفته، چهارشنبه هفته گذشته میزبان نشستی با حضور سران قبائل و عشایر استان «دیر الزور» در محکومیت حضور نیروهای آمریکایی در سوریه بود. این شهر در ۲۲ مهر ۱۳۹۶ به دست نیروهای ارتش و مقاومت سوریه از اشغال داعش خارج شد

ابو مجاهد

هر کدام از ما در زندگی خود یکبار و فقط یکبار فرصت اثبات خود به خدا را داریم!و تمام/.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا