گزارش و تحلیل

فحشا در دبی/ تن فروشی قانونی برای زنان و مردان اسرائیلی!

روزنامه یدیعوت آهارونوت :

امروز ، جمعه ، رسانه های عبری گزارش هایی را درباره یک موضوع داغ منتشر کردند که اخیراً پس از امضای توافق نامه عادی سازی بین امارات و “اسرائیل” ظاهر شده است.

روزنامه یدیعوت آهارونوت عنوان مکمل هفتگی خود را عنوان کرد: “اینجا دبی است … بزرگترین فاحشه خانه جهان ” .

“آنچه اتفاق می افتد !! توافق نامه های صلح با امارات متحده عربی ، دبی را به مقصدی هیجان انگیز و عجیب برای جوانان اسرائیلی تبدیل کرده است ، آنچه در پشت این تصاویر اتفاق می افتد! مقصد گردشگری جنسی ، تشریفات ، مهمانی های جنسی ، الکل – مردانی که با هزاران دلار از” اسرائیل “می آیند ، بوجود آمده اند.

فقط برای یک منظور: خوابیدن با بیشترین تعداد روسپی ممکن – جوانان دختران جنسی را در دوبی با توجه به رنگ و شکل خود انتخاب می کنند ، مثل اینکه این یک منو باشد ، او یک ، 2 یا 3 نفر را به عنوان دلخواه می خواهد ، با دختران به طور مستقیم و یا از طریق واسطه  در حال گفتگو است – بازار تن فروشی در دبی داغ است.

کانال 12 اسرائیل

کانال عبری 12 همچنین تحقیق جدیدی تحت عنوان “رابطه جنسی ، مواد مخدر و برج خلیفه: تجارت تن فروشی برای اسرائیلی ها در دبی” را منتشر کرد.

 

و آنچه در تحقیقات بیان شد این است که گردشگران اسرائیلی هزینه گذراندن وقت با یک دختر فاحشه در دبی را بسیار کمتر از قیمت در اروپا پرداخت می کنند ، جایی که این قیمت می تواند از 700 درهم (720 مثقال) در ساعت تا 2000 مثقال برای حداکثر هشت ساعت باشد. “بسیاری از گردشگران اسرائیلی می آیند.

کسی به کانال 12 می گوید: من یک کاتالوگ از دختران دارم و هرکسی هرکسی را که می خواهد انتخاب می کند و به صورت نقدی یا کارت اعتباری پرداخت می کند ، مردان و پیرمردهایی هستند که به طور خاص برای روسپی گری می آیند ، در واقع یک مشتری اسرائیلی 35 ساله وجود دارد که در ماه گذشته دو بار به اینجا آمده است – همه اینها با حمایت دولت اتفاق می افتد ،

در یک مورد جوانی بیست ساله  که بعد از معاشرت غیر اخلاقی حاضر به پرداخت قیمت توافقی 700 دلار برای یک روز کامل با یکی از دختران فاحشه نشد و پس از تهدید او برای تماس با پلیس ، وحشت کرده و پول را پرداخت کرد.

 

https://m.yediot.co.il/Articles/5860789https://m.yediot.co.il/Articles/5860789

ابو مجاهد

هر کدام از ما در زندگی خود یکبار و فقط یکبار فرصت اثبات خود به خدا را داریم!و تمام/.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا